Olimp Marketplace II

Sprzedaż i marketing
na platformach handlowych

I połowa października 2022

Miejsce: Warszawa

970 zł + Vat

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Kup Bilet w przedsprzedaży

O wydarzeniu

Olimp Marketplace to szkolenie dla osób, którzy chcą skutecznie sprzedawać na Allegro i nie tylko! Prawdopodobnie najszybsza i najskuteczniejsza droga do osiągnięcia zakładanych celów. Odkryjemy przed Tobą strategie, techniki oraz metody skutecznego docierania do klientów, skalowania sprzedaży i zwiększania zysków. Jesteś na to gotowy? Chcesz pakować paczki do 19:00, a nie do 12:00? :) Nie wiesz jak poprawić aukcję? Co powinno się w nich znaleźć? Jak tworzyć oferty zgodne z regulaminem Allegro? Jak automatyzować i przyspieszać swoje działania, żeby usprawnić cały proces sprzedaży? Co zrobić, aby klienci do Ciebie wracali? Świat marketpalece’ów stale się zmienia, czasem wręcz trudno za tymi zmianami nadążyć. Chcemy Ci to ułatwić i nauczyć świadomego poruszania się w świecie e-commerce. Nasze szkolenie oparte jest na merytorycznej wiedzy wynikającej z doświadczenia - wszystkie poruszane na nim kwestie zostały przez nas przepracowane i sprawdzone. Nie opieramy się tylko na teorii, dlatego Olimp Marketplace to nie jest zwykły wykład, ale też warsztaty na których wspólnie przeanalizujemy konkretne zagadnienia, omówimy przykłady, podzielimy się trickami i przydatnymi wskazówkami, z których korzystamy na co dzień.


Szkolenie nie kończy się na sali wykładowej, otrzymasz od nas dodatkowe bonusy:

- pełne wsparcie naszego zespołu na miejscu
- możesz pytać o co chcesz: konsultacje Allegro Ads z naszym Masterem od reklam PPC pomoc dotyczącą aukcji ze specjalisto prowadzącym kompleksową opiekę nad kontami naszych partnerów
- otrzymasz zeszyt ćwiczeń do przepracowania indywidualnie nawiązujący do tematyki szkolenia: 30 lekcji na 30 dni. Każdy dzień z zeszytem sprawi, że Twoje biznes na Marketplace będzie ustytymatyzowany i bardziej produktywny.
- dostęp do grupy VIP Marketplace na Facebooku, na której będziesz mógł chwalić się swoimi sukcesami i zadawać trudne pytania.
- certyfikat po ukończeniu szkolenia oraz krótkim teście otrzymujesz certyfikat potwierdzający  udział oraz zdobytą wiedzą. 

- spotkanie online tzn before ze wszystkimi uczestnikami tydzień przed szkoleniem.

- spotkanie online  tzn after ze wszystkimi uczestnikami po zakończeniu szkolenia.

35

Sprzedawców

Pomysłów na sprzedaż

100+

Spotkanie przed i po szkoleniu

2

10

Godzin wykładów

Czego nauczy Cię szkolenie?

jak wyróżnić się nie tylko ceną na tle konkurencji

w jaki sposób reklamować produkty i analizować kampanie ADS Allegro


które kanały uruchomić by budować stabilną sprzedaż e-commerce

jak stworzyć rentowne konto Allegro z silną markąPRELEGENCI

Paweł Mielczarek


Entuzjasta sprzedaży na Allegro

Michał Banasiak

Remontuje oferty Allegro

Przemek Kalinowski

Zawodowiec w ADS Allegro

Gość Specjalny

Wybrany przez uczestników

AGENDA

8:30 - 9:00

Rejestracja i powitanie uczestników

Kto pierwszy ten lepszy :) Przyjdź przed oficjalnym rozpoczęciem, wybierz dogodne miejsce, poznaj innych uczestników i wymień się doświadczeniem z prelegentami.

9:00 - 11:00

Przygotowanie skutecznej oferty

Lejek zakupowy na Allegro rozpoczyna się od tytułu, przez miniaturkę i kończąc na samej aukcji. Projektowanie tych etapów jest kluczowe jeśli chcemy osiągnąć sukces w sprzedaży. Podczas szkolenia dowiesz się jak budować szablon oferty, czym uatrakcyjnić aukcję oraz w jaki sposób domykać transakcję zakupową.

11:15 - 13:10

Skalowanie sprzedaży poprzez działania reklamowe

Mam już perfekcyjną aukcję, ale nie ma wyświetleń. Krok 2. to dostarczenie Klientów na ofertę. Pomoże w tym znajomość algorytmu pozycjonowania "trafność Allegro" oraz metody doboru form promocji: Strefa Okazji, monety, kupony i najważniejsze pytanie promowanie czy ADS Allegro?

13:10 - 14:00

Obiad

Coś smacznego dla każdego :) W czasie przerwy obiadowej będzie czas na mały networking.

14:00 - 15:00

Jak wyróźnić się na Allegro

Most of the value comes out of discussions. You will have a chance to join 20 discussions about MarTech topics such as: Social Media Monitoring, SEM, Landing Pages, Data Scrapping, Email Marketing....

15:15 - 16:00

Gość Specjalny

Uczestnicy wybiorą temat dodatkowej prelekcji. Możliwości: sprzedaż na Amazon DE, Automatyzacja procesów dzięki Baselinker, uruchomienie sprzedaży na Shopee, o czym musi wiedzieć sprzedawca w Internacie - kwestie prawne dla e-commerce, pozostałe marketplace: Kaufland, Ebay, EMAG itp

16:00 - 16:15

Krótka Przerwa

Ładujemy baterie ;)

16:15 - 17:00

Gość Specjalny

Uczestnicy wybiorą temat dodatkowej prelekcji. Możliwości: sprzedaż na Amazon DE, Automatyzacja procesów dzięki Baselinker, uruchomienie sprzedaży na Shopee, o czym musi wiedzieć sprzedawca w Internacie - kwestie prawne dla e-commerce, pozostałe marketplace: Kaufland, Ebay, EMAG itp

17:05 - 18:00

Warszaty Jakości Ofert, Sekcja pytań i odpowiedzi

Na zakończenie wspólnie z uczestnikami przyjrzymy się wybranym ofertą aby wspólnymi siłami wypracować jak najlepszą ofertę oraz sposób jej wypromowania. To też miejsce na pytania, jeśli jakieś nie zostało zadane ;)

Dlaczego Warto?

Wystąpienia będą wzbogacone ćwiczeniami oraz praktycznymi przykładami. Prócz eventu w Warszawie dodatkowo będą 2 spotkania online: before: 1h oraz after 2h celem uporządkowania wiedzy i analizie wykonanych postępów.

Praktyka i warsztaty

Praca domowa

Uczestnicy otrzymają zeszyt ćwiczeń na podstawie którego będą wykonywać każdego dnia ćwiczenia dodatkowe. Realizacja zadań ułatwi zwiększanie zysków na Allegro :)

Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Imienny Certyfikat

Indywidualne konsultacje

Każdy uczestnik będzie mógł oddać pod analizę swoje konto i kampanie ADS Allegro specjalistą, którzy dodatkowo będą dostępni w dniu szkolenia.

Przeprowadzone szkolenia

Przez ostatnie 8 lat przeszkoliliśmy ponad 8 000 specjalistów na Allegro. Odwiedziliśmy osobiście 97 firm oraz przeprowadziliśmy 52 szkolenia online w czasie pandemii. Pomogliśmy uporządkować oferty, rozkręcić sprzedaż i stworzyć efektywne kampanie promujące aukcja takich firm jak Eltrox, NEONAIL, Hurtel, Fighter-Shop, Muscle-Power, Karcher, MK-Cafe.... W każdej branży na Allegro, znajdziemy firmę, którą wspieraliśmy. Przyszedł czas, że zebrane doświadczenie i pozytywne oceny pchneły Nas do zorganizowania pierwszego, otwartego szkolenia, w który którym poruszy istotne aspekty sprzedaży na polskich i zagranicznych Marketplace.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE JUŻ TERAZ

Warszawa

I połowa października.2022

Kup Bilet

Masz pytania? Dzwoń: 600 554 846, pisz: pawel@vsprint.pl